Koło Naukowe Rachunkowości WNEiZ

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Szanowni Państwo,

 

Na podstawie Zarządzenia nr 38 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności UMK jesteśmy zobligowani do odwołania XIX Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości OSKAR 2020, która miała odbyć się w dniach 21-22 kwietnia 2020 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Pomimo obecnej sytuacji chcemy zapewnić Państwa, iż wszystkie nadesłane referaty z pozytywną recenzją zostaną opublikowane w formie monografii przed końcem bieżącego semestru. Ostateczny termin nadsyłania referatów został przesunięty na koniec marca, tj. 31.03.2020r.

Równocześnie, jeżeli sytuacja na świecie i w Polsce na to pozwoli, proponujemy zorganizowanie XIX Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości OSKAR 2020 na przełomie października i listopada 2020 roku. Podczas tej konferencji mieliby Państwo możliwość przedstawić już opublikowane w monografii referaty. Wystąpienie na konferencji nie jest obligatoryjne.

W razie pojawienia się pytań prosimy o wiadomość mailową lub poprzez oficjalną stronę Koła Naukowego Rachunkowości na Facebooku.

 

Z poważaniem,

Zarząd Koła Naukowego Rachunkowości

 

W imieniu Koła Naukowego Rachunkowości mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w organizowanej przez nas

 

XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu

Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych

 

Konkurs odbędzie się 22 kwietnia 2020 roku o godz. 13:00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 31 marca 2020 roku na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  .

Zagadnienia: Zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej. Pytania zostaną przygotowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce odział w Toruniu.

Przebieg Konkursu: Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to test  jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych maksymalnie dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/Koło-Naukowe-Rachunkowości-Uniwersytetu-Mikołaja-Kopernika-w-Toruniu-560466194056402/ , gdzie także znajduje się formularz zgłoszenia uczestnictwa. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

 

 

 

 

Koło Naukowe Rachunkowości działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ma zaszczyt zaprosić na:

 

XIX Ogólnopolską Studencką Konferencję Adeptów Rachunkowości 
OSKAR 2020

 

Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2020 roku w budynku Wydziału Nauk
Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu ul Gagarina 13a.

Tematem tegorocznej konferencji jest:
Sprawozdawczość finansowa XXI wieku

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 lutego, a prace prosimy nadsyłać do 14 marca
na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Referaty nie mają określonej minimalnej liczby stron, maksymalna liczba stron
to 12, nie zaliczając do tego spisu literatury i tabel. Istnieje możliwość napisania pracy
w zespole maksymalnie 3 osobowym.

 

 

 


Strona 1 z 19

Sponsorzy

Patron medialny