XX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

ZAPROSZENIE

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Koło Naukowe Rachunkowości  działające przy tymże wydziale serdecznie zapraszają

uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w dwudziestej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Z Rachunkowości Dla Uczniów Szkół Średnich.

Laureaci otrzymają maksymalną liczbę punktów w procesie rekrutacyjnym na dowolny kierunek na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

Konkurs odbędzie się 5 grudnia 2019 roku o godzinie 13:00 w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy ul. Gagarina 13a.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez swoje szkoły do 29 listopada 2019 roku drogą mailową – na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  lub pocztą tradycyjną:

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Z Rachunkowości Dla Uczniów Szkół Średnich Koło Naukowe Rachunkowości

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytet Mikołaja Kopernika

ul. Gagarina 13a

87- 100 Toruń

W zgłoszeniu prosimy podać nazwiska wszystkich uczniów oraz ich opiekuna.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem

mgr Urszula Wolszon                                                         Agata Kozakiewicz Bartosz Korcala

Opiekun                                                  Prezes Koła Naukowego Rachunkowości   Koordynator ds. Konkursu

Koła Naukowego Rachunkowości