W imieniu Koła Naukowego Rachunkowości mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w organizowanej przez nas

XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu

Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych

Konkurs odbędzie się 22 kwietnia 2020 roku o godz. 13:00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 31 marca 2020 roku na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  .

Zagadnienia: Zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej. Pytania zostaną przygotowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce odział w Toruniu.

Przebieg Konkursu: Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to test  jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych maksymalnie dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/Koło-Naukowe-Rachunkowości-Uniwersytetu-Mikołaja-Kopernika-w-Toruniu-560466194056402/ , gdzie także znajduje się formularz zgłoszenia uczestnictwa. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

mgr Urszula Wolszon

Opiekun Naukowy